Zmieniamy Twoją drogę do pracy

Przeszliśmy kawał drogi od pomysłu do działającej aplikacji po to aby zmienić sposób w jaki ludzie docierają do pracy.

Nasza historia

Traffic

POMYSŁ

Wszystko zaczęło się od pomysłu. Na bazie naszych codziennych obserwacji nawyków kierowców zauważyliśmy jak dużo okazji na wspólne przejazdy powstaje w trakcie każdego dnia. Okazje te mogłyby przerodzić się w zaoszczędzony czas, oszczędzone pieniądze i mniejszy wpływ na środowisko. 

SPRAWDZAM!

Nie byliśmy jednak do końca pewni, czy inni podzielają nasz punkt widzenia. Dlatego stworzyliśmy w Warszawie darmowe grupy na Facebooku dla mieszkańców okolicznych miast Warszawy, w których mogą umawiać się swobodnie na wspólne przejazdu. Grupy okazały się olbrzymim sukcesem i rozniosły się echem w największych radiostacjach, telewizji i gazetach takich jak TVP, Gazeta Wyborcza czy Radio Kolor.
FB groups
RekatoX

REAKTORX

Nasz pomysł szybko przerodził się w startup, a to za sprawą udziału w ReaktorX - największym programie akceleracyjnym w Polsce. Udział nadał naszemu projektowi wiatru w żagle i szybko udało nam się stworzyć aplikację mobilną Joompin - dużo bardziej zaawansowany i lepiej dostosowany do zadania odpowiednik grup na Facebooku.

CIĄGŁY ROZWÓJ

Na tym etapie rozwijamy ciągle funkcjonalności naszej aplikacji, starając się ją jak najlepiej dostosować do oczekiwań użytkowników. Równolegle rozwijamy ofertę dla firm, które we współpracy z nami mogą odmienić sposób w jaki ich pracownicy komunikują się do pracy.
Joompin
Joompin
Wspólne dojazdy do pracy. 
Za darmo, z sąsiadem lub współpracownikiem.
Skontaktuj się z nami: hello@joompin.pl